Stichting Bliss to Shine

Van Trierum Metaalbewerking nieuwe zakelijke partner Bliss to Shine! Trots en dankbaar zijn wij dat Van Trierum Metaalbewerking B.V. en Stichting Bliss to Shine sinds kort zakelijke partners zijn. Met de ondertekening van de Bliss Bizz overeenkomt is Van Trierum Metaalbewerking de komende drie jaar betrokken bij Bliss to Shine. Hoe mooi is dat?! Dankzij ondernemers als Arie van Trierum zijn we in staat om wensdagen te blijven organiseren voor kinderen die thuis met kanker te maken hebben. Waardevol en onmisbaar voor onze stichting. Heel veel dank, Van Trierum Metaalbewerking B.V. dat jullie voor Bliss to Shine hebben gekozen! Wil jij als ondernemer ook graag betrokken zijn bij onze stichting? Meer informatie over ons donatieprogramma voor zakelijke partners, Bliss Bizz, vind je hier: https://lnkd.in/e8TsNEqZ #partner #goeddoel #betrokkenheid #samenwerken #metelkaarvoorelkaar